Menštruačné nohavičky Flux

Menštruačné nohavičky Flux

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Flux

Anglické menštruačné nohavičky Flux začali produkciu v roku 2017. Vtedy prišli ako prví s nohavičkami, ktoré sa rozopínajú na bokoch a tak sa ľahko vymieňajú aj v najkomplikovanejších situáciách – napr. v lietadle. Dnes je výroba sústredená v Číne a kvalita týchto nohavičiek je známa aj u nás. Podľa tvrdenia výrobcu Flux vydržia minimálne 3 roky používania a tak nahradia cez 450 vložiek, či tampónov. Dajú sa kúpiť aj v niektorých slovenských eshopoch, ale nie je možný výber zo všetkých modelov tak, ako je tomu v Anglicku.

Menštruačné nohavičky Flux

Menštruačné nohavičky Flux majú 4 vrstvy, z čoho jedna je antibakteriálna. Ohľadne toho odporúčame čítať odstavec na prvej strane. Výrobca má na svojej stránke 10 modelov v 4 absorpčných kategóriách. Najvyššia pojme 25 ml tekutiny, teda toľko ako 4 tampóny a je možné ich mať na sebe po dobu 12 hodín. Najtenšie, tzv. ‚Neviditeľné‘, absorbujú tekutinu ako 2 tampóny. Naviac si môžete zakúpiť aj model v strihu Tong  pre slabé dni (množstvo ako 1 vložka). Vrátenie tovaru je akceptované do 60 dní ale len v neporušenom obale. Jedny nohavičky je možné vrátiť, ak sa vám neosvedčili.

Internetový obchod: www.fluxundies.com
Cena: od 24 € do 32 €
Doprava: do EU zdarma
Dobierka: nie
Nohavičky Flux je možné do Anglicka vrátiť, ak kupujúca nie je spokojná počas 60 dní testovania. Znamená to, že aj ak boli použité.

Absorpcia
52%
Kvalita
60%
Design
60%
Hodnota
40%

05 hodnotení

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Kika

  Drahé a nekvalitné

  Už po druhom praní sa mi pustilo očko na sieťke. Asborbcia je vhodná len na slabú menštruáciu. Veľmi nespokojná.

  2 januára, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Lora

  Pretiekla som po 2 hodinách v najsilnejších dňoch. Mám tiež nohavičky THINX a nevidím žiadne rozdiely medzi nimi, okrem toho, že nohavičky THINX sa nosia oveľa pohodlnejšie. Ani THINX ma počas mojich ťažkých dní nechránia úplne, ale to ani neočakávam, pretože sa o nich všade píše, že fungujú ako záložný zdroj a tak nosím ich iba v mojich stredných / ľahkých dňoch. Možno nepretečú tak ľahko, ako Flux, lebo rozkrok je širší a tak nemajú bočné priesaky. Myslela som si, že FLUX, pretože je britskou spoločnosťou (žijem v Anglicku), budú super, ale ich modely sa mi zdajú nekvalitné; rozkrok je príliš úzky a je tiež dosť objemný na strednú menštruáciu.
  Chýbajú mi u nich nejaké „normálne“ nohavičky pre tie z nás, ktoré nemajú radi ozdoby atď. Chlapčenský štýl má všade okolo pásu príšerný slogan značky FLUX, odnímateľný model ma reže v bokoch. a bikiny majú krajkový lem, čo nemám rada. Je skvelé ponúkať veľa modelov, ale žiaľ neexistuje jednoduchý štandardný nohavičkový model FLUX pre nás, ktoré potrebujeme pohodlie.

  23 mája, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Andrea

  používam flux kombinácii s ekologickejšimi vložkami , ale nie som s nohavičkami veľmi spokojná čo sa kvality materiálu týka.

  5 marca, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Naďa

  Nie sú pre mňa. Mám krátky, ale ťažký cyklus a už som mala pár nehôd. Určite by som odporučila kalíšok namiesto nohavičiek (ušetrí vám to aj neustále pranie)

  1 marca, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Maja

  Drahé

  Rozhodla som sa ich kúpiť, pretože sa dajú po vyskúšaní vrátiť.

  3 januára, 2021

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota