snuggs

Menštruačné nohavičky Snuggs

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Snuggs

Snuggs je česká spoločnosť, ktorá šije menštruačné nohavičky od roku 2019 a má najväčší podiel na českom trhu. Predáva sa tiež v Nemecku a na Slovensku a podľa ich webovej stránky sa ho predalo 30 000 kusov. Nohavičky Snuggs vstúpili na trh s jediným strihom, určeným pre ženy s miernou až strednou menštruáciou. Začiatkom roku 2020 však výrobcovia po prvýkrát predstavili modely pre silnejšiu menštruáciu a tiež Snuggs s vysokým pásom. Pokiaľ máte slabú alebo stredne silnú menštruáciu, môžete ich nosiť ako primárny produkt po celú dobu menštruácie. Ak je vaša menštruácia silná, vyberte si radšej silnejší variant, alebo nohavičky kombinujte s ďalšou pomôckou. Nohavičky dokážu absorbovať len 10 ml tekutiny. Na Internete je často vidieť v hodnoteniach Snuggs, že pretekajú bočne vo švoch. Mnohé majiteľky sa sťažujú, že po niekoľkých praniach sa začali z nohavičiek vyvliekať gumičky.
Snuggs Menštruačné nohavičky

Podľa súčasnej webstránky výrobcu sú na trhu v podstate 4 strihy – klasický, bikini, teen a s strih vysokým pásom. Každý má potom dva druhy absorpcie a niektoré farebné variácie.

Snuggs nedávno uviedli na trh Generáciu 3.0 nohavičiek s novým dizajnom a materiálmi avšak zatiaľ neprišli s lepšou absorpciou, ktorá je momentálne – podľa majiteliek nohavičiek – nedostačujúca.

Výrobca ešte na jeseň na svojej stránke  priznál, že používa antibakteriálnu striebornú ochranu, ktorá „je účinná proti širokému spektru baktérií“. Inými slovami, používa soli striebra, ktoré sú škodlivé baktériám a aj ľuďom, podobne ako pesticídy – viď poznámku na prvej strane. Dnes tvrdenie zmenil a doslova píše: Obsahuje argentium-nátrium-hydrogénzirkónium fosfát, kód EC č. 422-570-3, biocídny výrobok…. Výrobca už v súčasnosti síce proklamuje, že ich výrobok neobsahuje nanočastice, ale ešte pred nedávnom sa pýšil na svojej stránke, že „vyvinul speciální menstruační kalhotky s nanovlákny“, čo bolo vyvinuté v spolupráci s „.

Internetový obchod: snuggs.sk Cena: od 30 € do 40 € (množstevné zľavy 10% alebo 20%) Doprava: 5 €
Nohavičky je možné vrátiť do 30 dní, ale tovar musí byť v pôvodnom balení, nenosený, nevypratý, so všetkými štítkami, bez škvŕn a zápachu. Nie je ho možné teda vrátiť, ak funcionalita užívateľke nevyhovuje.

Celkové hodnotenie: Menštruačné nohavičky Snuggs

Absorpcia
44%
Kvalita
51%
Design
62%
Hodnota
41%

61 hodnotení

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Karolína

  Som spokojná s ich funkčnosťou a tieto dni mi veľmi uľahčujú, no sklamalo ma že sú v okolí brucha voľnejšie a padajú a naopak okolo nôh nepríjemne škrtia.

  4 novembra, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  maruška

  Sú to vyhodené peniaze. Savá vrstva je veľmi malá. Zbytok krvi mi všade preteká. Je jasná, že krv se nedrží len okolo vagíny. To fakt dosť nedomysleli!!!

  1 septembra, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  Snuggs je učebnicový príklad ako dokáže reklama predať hocičo. Všade do vás búšia, ako sú menštruačné nohavičky Snuggs výborné a podhodlné ale opak je pravdou. Normálne nepíšem recenzie, ale už ma táto firma otravuje svojimi zaplatenými influencerkami na sociálnych sieťach a tak chcem ostatným otvoriť oči. Ak dáte na reklamu, kúpte si Snuggs ale budete si istá, že vyhodíte svoje peniaze: nefungujú, sú zo zlého materiálu a ani nie sú pekné. Úplný opak toho, čo počúvate. Skúsila som na ne naliať 15 ml vody a pozrite sa, ako to dopadlo – foto. Kúpte si hocakú inú značku!

  21 augusta, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  Neodporúčam

  Budem opakovať to, čo už tu bolo viackrát povedané, ale nohavicky pretekajú dokonca aj keď ich nosím s tampónom. Sú vhodne naozaj výhradne na slabú menštruáciu alebo k tampónu. Na to si ale príliš drahe.

  11 mája, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Jana

  Pretečú po 3 hodinách

  Žiaľ nestačia na silnú menštruáciu. Po 3 hodinách pretečú a už predtým cítiť pocit mokra. Pre slabšiu menštruáciu môžu byt fajn ale inak neodporúčam

  1 mája, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  Slabá savosť

  Na Snuggs nohavičky som sa veľmi tešila a podľa chvály, akú som na nich počula na sociálnych sieťach, som mala vysoké očakávania. Vybrala som si nohavičky Tencel veľkosť S, aj keď podľa tabuľky moje miery viac sedeli k M. Bežne nosím oblečenie XS a S. Nohavičky sú mi v páse voľné. Zdá sa, ako keby v páse nemali žiadnu gumku. Keď nasiaknu krvou, visia na mne a je to nepohodlné. Na stehnách sú mi zase dosť úzke. Mala som ich už pri troch cykloch a mám pocit, že čím viac ich periem, tým viac vyzerajú natiahnuto. Periem ich podľa pokynov. Ďalší problém je savosť. Mám silné krvácanie a hoci sa mi nestalo, že by mi pretiekli, po 2 hodinách nosenia sa cítim mokro ako s klasickou vložkou. Po pár hodinách cítim zápach, takže ich ani neskúšam nosiť 8 hodín, ako odporúča výrobca. Môžem povedať, že menštruácia s nimi je príjemnejšia, ale iba prvé dve hodiny. Potom sa už v nohavičkách necítim príjemne. Možno iný materiál by mi vyhovoval viac. Výrobcovi odporúčam do tabuľky pridať aj miery stehien, nielen bokov.

  30 marca, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Miriam

  Dvojaká skúsenosť

  Pri úplne slabej menštruácii postačia aj tie „najslabšie“. Minulý víkend som vyskúšala tie na najsilnejšiu menštruáciu pri turistike, a musím povedať, že síce nepretiekli (v zmysle fľakov na odeve), a to som ich mala na sebe skoro 12 hodín), ale cítila som sa asi ako dieťa s precikanou plienkou. Keďže je zima, tak som svoj zápach cítila snáď len ja, ale v lete by som to asi neriskovala. Tak neviem, či iné značky majú lepšiu absorpciu pachov…

  15 februára, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  Vraj sú určené na silnú menštruáciu… Pre každú ženu „silná“ znamená niečo iné. Pre mňa to znamenalo, že Snuggs vydržali hodinu a začali po bokoch pretekať. Takže ich budem môcť využiť jedine na slabšie dni. Ktoré možno pre inú ženu by boli silne 🙂
  Inak materiál príjemný, mám ich o číslo menšie ako ostatné značky, vlhkosť som cítila poriadnu. Počas slabších dni budú určite super, ale za tu cenu by som čakala, že vydržia viac 🙁

  14 februára, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Tatiana

  Veľké sklamanie

  Sú naozaj pohodlné, ale totálne nespoľahlivé. Po troch hodinách stredne silnej menštruácie mi už začali pretekať a nakoniec som si musela dať tampón, aby som s nimi vydržala do konca pracovnej doby 🙁 totálne nepohodlie, nepríjemný pocit a špinavé rifle! Nohavičky určené na silnú menštruáciu a nedajú sa nosiť ani pri stredne silnej, jedine na konci cyklu. Použité sa vrátiť nedajú. 👎🏼

  25 januára, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  žanetka

  Sklamaná

  Po pôrodoch som začala mať niektoré dni dosť silné krámy, tak som si kúpila 3ks modelu Hugger. Bohužiaľ vždy behom 2-3 hodín, začnú nohavičky presakovať. Mám dokonca zakúpené aj rôzne veľkosti S a M. Presakujú všetky, čo sa mi u iných modeloch stalo, až keď dosiahli svoj absorbčný limit.
  Recenziu sem píšem, až po viac ako polročnom používaní, tohoto konkrétneho modelu.

  17 januára, 2022

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota