Menštruačné nohavičky Perties

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Perties EcoGaťky

Top rated Panties

EcoGaťky Perties sú novinkou na Slovenskom trhu. Zaznamenali mimoriadny úspech vďaka obrovskej sacej schopnosti a kvalite. Názov vraj vznikol z anglického výrazu pre menštruačné nohavičky: PERiod panTIES a "nespisovné" EcoGaťky sa pomaly udomácňuje ako náhrada za dlhé spojenie 'Menštruačné nohavičky', ktoré je stále pre niektoré ženy zahanbujúce.

Podľa výrobcu sú to nohavičky s najväčšou absorpciou na trhu – až 80 ml. To je toľko, koľko zdravá žena priemerne stratí počas celej menštruácie. Znamená to, že ženy aj s tou najsilnejšiu menštruáciou by nemali mať problém s pretečením počas 12 hodín nosenia nohavičiek. Nohavičky sa pýšia prívlastkom Extrémne absorpčné a PERTIES vám vraj pošle jedny zdarma, ak nájdete na Internete nohavičky s vyššou absorpciou. Najnovší model LADA 2 je určený pre občasnú inkontinenciu a po pôrode a absorbuje až 150 ml tekutiny.

Slovenský výrobca si dáva pozor na chemickú čistotu nohavičiek, dokonca vylučuje aj použitie bambusového vlákna. Na trhu je 9 modelov – 4 na noc a 5 na dennodenné nosenie. Dvoje sú vhodné pre tínedžerky. Takmer všetky majú „Perfektnú absorpciu“, ktorá pohltí toľko, koľko 8 – 12 menštruačných vložiek. Sú vhodné aj na občasnú inkontinenciu a obzvlášť v období šestonedelia. Perties ponúka aj plavky vhodné na kúpanie počas menštruácie.

Za zmienku stojí aj absorpčná podprsenka, ktorá je vyrobená podobnou technológiou ako nohavičky a zabraňuje pretečeniu pri kojení.

Dodávateľ je si, zdá sa, veľmi sebaistý, že nohavičky nepretečú a ponúka vrátenie tovaru aj po použití, čo sme pri iných produktoch nenašli. Prišiel s úplne novou technológiou 2. generácie, ktorú zatiaľ iní nepoužívajú. Mnohé modely majú ochrannú vrstvu zo značkového materiálu Coolmax.

PERTIES KEVA

Internetový obchod: PERTIES

Cena: od 23 € do 42 € (množstevné zľavy 5%, 10% a 15%)
50% zľava pre majiteľky konkurenčnej značky – viac tu

Doprava: kuriérom 4,20 €

Nohavičky je možné vrátiť do 35 dní dokonca aj po použití.

Absorpcia
99%
Kvalita
99%
Design
98%
Hodnota
97%

53 hodnotení

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Lucy

  EcoGaťky

  Perties gatky nosím už cez rok, mám niekoľko druhov a sú to tá najlepšia vec. Už si neviem predstaviť nosiť tampóny alebo robustné vložky. Super cena, kvalita a hlavne ten dizajn. Odporúčam všetkými desiatimi

  18 novembra, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Lucia

  Sú super

  Prišli krásne zabalené a veľmi uľahčujú tieto dni. Používam ich už dlhšie a a aj mojej dcére vyhovujú. Sú perfektné.

  20 októbra, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  alena

  Nohavičky už skúšam 3 deň a musím povedať, že pri mojich problémoch, aké ja mám počas svojich, keď som si už nič iné nepriala, len, aby som už konečne bola v prechode mi nič lepšie do do cesty prísť nemohlo… Nohavičky sú úžasné pro mojej nenormálne silnej menštruácii sa ozaj nestačím čudovať, ako je to vôbec možné, že to funguje…

  22 septembra, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Tatiana

  Mám doma troje nohavičky Snugss Bubugau a Perties. Nosím všetky tri znacky, ale na prve najsilnejšie dni jednoznačne Perties. Najdlhšie vydrzia, aj 12 hod. Bubugau majú slabšiu absorbciu ale stále vydržia aj 8hod. Sú však pohodlnejsie kvôli priedusnosti látky a v teplých dňoch sa v nich nepotím. Snugss sú najmenej viditeľné pod oblečením, ale vhodné iba na posledné dni.

  11 augusta, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Beata Dyballa

  spokojnosť

  isla som do tejto neznamej s velkymi obavami, kupila som si 3x Keva verziu a som naozaj spokojna… naozaj pri mojom silnom menzese som este nepretiekla a to normalne musim v najhorsie dni menit aj nohavice, aj postelnu bielizen obcas 2-3x… Jedina mozno nevyhoda je, ze ked je teraz teplo, tak ako je ta absorpcna cast vyrazne rozsirena aj hore pri zadku, tak mam pocit potenia sa a ‚lepenia sa‘ na zadok…

  18 júna, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Lucia

  Bikiny Aqua

  Super nápad 👍Bikiny odporúčam, dobrý strih, pekne sedia , určite si ešte doobjednam nech mám na výmenu 😊

  25 mája, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Žaneta E.

  Je to veľká pomoc

  Myslím si, že veľká časť pochybností, ktoré v súvislosti s menštruačnými nohavičkami máme, pramení z našich predstáv o neznámom. Mala som o takýchto pomôckach predstavu, že to spôsobuje diskomfort. Práve naopak, budete prekvapené, aké pohodlné to nakoniec môže byť. Skúsila som Perties a viac sa k vložkám určite nevrátim. Nepomohlo mi to s bolesťami ale určite mi moje dni spríjemnilo.

  7 mája, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  layla7394

  Adekvátna cena a kvalita

  Menštruačné nohavičky Perties som si objednala na základe odporúčania príbuznej, ktorá s nimi mala dobré skúsenosti. Prvé dni to bolo z mojej strany trochu rozpačité, hľadala som si systém. Čo bolo ale fajn, osvedčili aj v najsilnejšie dni, napriek počiatočnej nervozite z mojej strany, či nedôjde k nehode. Jediné mínusko bolo, že najmä prvé dva dni som cca po 4-6 hodinách používania začala cítiť trochu diskomfort (mierny pocit vlhkosti akoby sa tekutina už nestíhala dostatočne rýchlo absorbovať) a musela som nohavičky v priebehu dňa častejšie meniť. Ale možno to je len moje špecifikum. Ďalšie dni to už bolo fajn :), najmä v práci ma nijako neobmedzovali, ani som nevedela, že mám svoje dni. Takže určite odporúčam :).

  8 apríla, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Diana

  Perties pohodlie

  Sú to najpohodlnejšie nohavičky 🙂

  8 marca, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Lívia

  Caly

  Dcéra má Perties Caly. Cíti sa v nich pohodlne, je nesmierne spokojná. Ja tiež, konečne po prvých nociach netreba nič prať!

  31 januára, 2022

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota