Menštruačné nohavičky Perties

Zdieľať:

Menštruačné nohavičky Perties EcoGaťky

Top rated Panties

EcoGaťky Perties sú novinkou na Slovenskom trhu. Zaznamenali mimoriadny úspech vďaka obrovskej sacej schopnosti a kvalite. Názov vraj vznikol z anglického výrazu pre menštruačné nohavičky: PERiod panTIES a "nespisovné" EcoGaťky sa pomaly udomácňuje ako náhrada za dlhé spojenie 'Menštruačné nohavičky', ktoré je stále pre niektoré ženy zahanbujúce.

Podľa výrobcu sú to nohavičky s najväčšou absorpciou na trhu – až 80 ml. To je toľko, koľko zdravá žena priemerne stratí počas celej menštruácie. Znamená to, že ženy aj s tou najsilnejšiu menštruáciou by nemali mať problém s pretečením počas 12 hodín nosenia nohavičiek. Nohavičky sa pýšia prívlastkom Extrémne absorpčné a PERTIES vám vraj pošle jedny zdarma, ak nájdete na Internete nohavičky s vyššou absorpciou. Najnovší model LADA 2 je určený pre občasnú inkontinenciu a po pôrode a absorbuje až 150 ml tekutiny.

Slovenský výrobca si dáva pozor na chemickú čistotu nohavičiek, dokonca vylučuje aj použitie bambusového vlákna. Na trhu je 9 modelov – 4 na noc a 5 na dennodenné nosenie. Dvoje sú vhodné pre tínedžerky. Takmer všetky majú „Perfektnú absorpciu“, ktorá pohltí toľko, koľko 8 – 12 menštruačných vložiek. Sú vhodné aj na občasnú inkontinenciu a obzvlášť v období šestonedelia. Perties ponúka aj plavky vhodné na kúpanie počas menštruácie.

Za zmienku stojí aj absorpčná podprsenka, ktorá je vyrobená podobnou technológiou ako nohavičky a zabraňuje pretečeniu pri kojení.

Dodávateľ je si, zdá sa, veľmi sebaistý, že nohavičky nepretečú a ponúka vrátenie tovaru aj po použití, čo sme pri iných produktoch nenašli. Prišiel s úplne novou technológiou 2. generácie, ktorú zatiaľ iní nepoužívajú. Mnohé modely majú ochrannú vrstvu zo značkového materiálu Coolmax.

PERTIES KEVA

Internetový obchod: PERTIES

Cena: od 23 € do 42 € (množstevné zľavy 5%, 10% a 15%)
50% zľava pre majiteľky konkurenčnej značky – viac tu

Doprava: kuriérom 4,20 €

Nohavičky je možné vrátiť do 35 dní dokonca aj po použití.

Absorpcia
99%
Kvalita
99%
Design
98%
Hodnota
97%

56 hodnotení

Zoradiť podľa

 • Avatar

  V.

  Perties Mona

  Úžasný ,jemný materiál a výborná absorcia.

  3 mája, 2023

  Zdieľať

 • Avatar

  Veronika

  Perties Caly

  Sú robustnejšie ale na noc sú super! Určite odporúčam.

  3 mája, 2023

  Zdieľať

 • Avatar

  Eli

  Výborné PERTIES

  Perties menštruačné nohavičky sú výborná náhrada za vložky. Keďže sú opakovane použiteľné, tak šetrite peniaze aj našu planétu. Ja som si vybrala HEDI a DIDI majú nižší pás, takže si môžte dať aj bedrové nohavice. Majú perfektnú savosť a sú pohodlné. Použiteľné aj pri športe. Ja ODPORÚČAM všetkými desiatimi ak ešte stále váhate, smelo do toho 👍 Tešte sa zo života aj počas svojich dní, keď sa už nemusíte obzerať či vám niečo nepreteka 😉

  20 marca, 2023

  Zdieľať

 • Avatar

  Michaela

  Mona

  Kúpené pre moju dcéru s downovým syndrómom, keďže jej vložky vadia. Veľká spokojnosť. Odporúčam všetkým, ktoré riešia podobné problémy.
  Tento model extra jemný a zároveň spoľahlivý.

  15 marca, 2023

  Zdieľať

 • Avatar

  Michaela

  Lada

  Môžem potvrdiť, že spoľahlivo vydržia celú noc.
  Veľká spokojnosť.

  15 marca, 2023

  Zdieľať

 • Avatar

  Lucy

  EcoGaťky

  Perties gatky nosím už cez rok, mám niekoľko druhov a sú to tá najlepšia vec. Už si neviem predstaviť nosiť tampóny alebo robustné vložky. Super cena, kvalita a hlavne ten dizajn. Odporúčam všetkými desiatimi

  18 novembra, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Lucia

  Sú super

  Prišli krásne zabalené a veľmi uľahčujú tieto dni. Používam ich už dlhšie a a aj mojej dcére vyhovujú. Sú perfektné.

  20 októbra, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  alena

  Nohavičky už skúšam 3 deň a musím povedať, že pri mojich problémoch, aké ja mám počas svojich, keď som si už nič iné nepriala, len, aby som už konečne bola v prechode mi nič lepšie do do cesty prísť nemohlo… Nohavičky sú úžasné pro mojej nenormálne silnej menštruácii sa ozaj nestačím čudovať, ako je to vôbec možné, že to funguje…

  22 septembra, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Tatiana

  Mám doma troje nohavičky Snugss Bubugau a Perties. Nosím všetky tri znacky, ale na prve najsilnejšie dni jednoznačne Perties. Najdlhšie vydrzia, aj 12 hod. Bubugau majú slabšiu absorbciu ale stále vydržia aj 8hod. Sú však pohodlnejsie kvôli priedusnosti látky a v teplých dňoch sa v nich nepotím. Snugss sú najmenej viditeľné pod oblečením, ale vhodné iba na posledné dni.

  11 augusta, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Beata Dyballa

  spokojnosť

  isla som do tejto neznamej s velkymi obavami, kupila som si 3x Keva verziu a som naozaj spokojna… naozaj pri mojom silnom menzese som este nepretiekla a to normalne musim v najhorsie dni menit aj nohavice, aj postelnu bielizen obcas 2-3x… Jedina mozno nevyhoda je, ze ked je teraz teplo, tak ako je ta absorpcna cast vyrazne rozsirena aj hore pri zadku, tak mam pocit potenia sa a ‚lepenia sa‘ na zadok…

  18 júna, 2022

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota