Zdieľať:

Menštruačné nohavičky BTWS

BTWS – by the way slovenské – je nová slovenská značka mladého družstva BTW Slovensko. Nohavičky sú vyrábane ako private label írskou firmou Faveo Healthcare v jej pobočke vo Vranove nad Topľou, takže v podstate názov je pravdivý aj keď diskutabilný.

BTWS web stránka píše, že ponúka nohavičky v dvoch prevedenia – v čiernej a v telovej farbe – v skutočnosti sa dá objednať len čierna farba. Ponúka aj 4 druhy menštruačných opaľovačiek. Nohavičky sú vyrobené zo zmesi umelých vlákien polypropylénu, polyamidu a polyesteru. Sú napustené technológiou Silvadur – to znamená soľou striebra, ktorá pôsobí na baktérie ako biocíd a ktorá sa používa pri ničení škodcov na poli . Podľa výrobcu sú nohavičky určené pre silnú menštruáciu aj keď udávajú, že  je ich absorpcia štandardná: 15 ml čo pri iných výrobkoch je na slabé krvácanie. Mali by vydržať až 200 praní, čo pri danom umelom materiály neprekvapuje.
BTWS
Zaujímavosťou je, že výrobca odporúča nohavičky hneď po použití prať v práčke  bez predchádzajúceho opláchnutia. To môže byť veľmi príťažlivé pre tie ženy, ktoré nemajú vzťah k vlastnej krvi. Otázne je, ako bude reagovať krv na teplú vodu a ostatná bielizeň v práčke. 

Internetový obchod: www.btws.sk

Cena: od 22,00 € do 45,50 €  (s možnosťou množstevnej zľavy 10 a 20%)
Doprava: od 2,80 € do 4,80 €, pri objednávke nad 65€ zadarmo.
Dobierka: 1 €

V prípade, že vám menštruačné nohavičky z akéhokoľvek dôvodu nesedia, môžete ich vrátiť alebo požiadať o ich výmenu a to do 60 dní od dátumu doručenia. Tovar musí byť v pôvodnom balení, nenosený, nevypraný, so všetkými štítkami, bez škvŕn a zápachu.

Absorpcia
27%
Kvalita
27%
Design
27%
Hodnota
27%

03 hodnotení

Zoradiť podľa

 • Avatar

  Anonymne

  To je hrúza – škarede, nefunkčné a zlý strih

  6 novembra, 2022

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  neodporucam

  Vobec nevydrzia tolko kolko deklaruju a este ani niesu slovenske. Co odporucam, tak su naozaj slovenske SOVICK, prijemny tencel material, teraz maju aj bambus, ten som neskusila este, super saju a aj sadnuci strih. Tie by tu mali byt a este teda musim povedat, ze niesu predrazene a lepsie ako snuggs.

  21 júna, 2021

  Zdieľať

 • Avatar

  Anonymne

  Chcela som si objednať tieto "slovenské" nohavičky. Hovoria, že je to slovenský výrobok, ale keď som si pozrela do detailov ich stránku, tak som prišla na to, že je to írska produkcia -majú rovnaké vety na webe ako tá írska firma. Jednoducho im neverím. A naviac, nemám chuť čakať 3 týždne, kým ich dodajú – a ktovie, či to nebude viac…

  3 júna, 2021

  Zdieľať

Zanechajte svoj názor na toto

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Absorpcia
Kvalita
Design
Hodnota